19 فوریه 2020
فوریه 19, 2020

بهترین جراح سینه مشهد

0 دیدگاه

بهترین جراح سینه مشهد

بهترین جراح سینه مشهد کیست ؟ غالبا اولین پرسشی که ذهن متقاضیان جراحی سینه را به خود درگیر می کند این است که بهترین جراح در شهر محل سکونت آن ها چه کسی است ؟ قاعدتا نتیجه تمامی جراحی های زیبایی علاوه بر رعایت مراقبت های صحیح پس از جراحی از جانب بیمار ، مستلزم انجام جراحی توسط بهترین و مجرب ترین جراح می باشد. ( جراح سینه در مشهد )

بنابراین یکی از نکات مهمی که می بایست بیماران پیش از انجام جراحی زیبایی سینه در نظر داشته باشند انتخاب جراح سینه ای است که به رغم برخورداری از تبحر و تخصص بالا در زمینه جراحی سینه قادر به استفاده از تکنیک های مدرن این جراحی نیز باشد و آن ها را طی جراحی بکار گیرد.

همچنین یک جراح سینه خوب می بایست سلامت بیمار را در اولویت کار خود قرار دهد و بدین منظور در طول جراحی نهایت تلاش خود را بکار بندد تا نتیجه ای رضایت بخش از جراحی سینه حاصل گردد.

دکتر رضا باقری ، فوق تخصص جراحی قفسه سینه ، بهترین جراح سینه مشهد می باشند و از کارنامه درخشانی در زمینه انواع جراحی زیبایی سینه برخوردار هستند ، لذا افرادی که در این شهر به دنبال بهترین جراح سینه مشهد هستند می توانند با اطمینان خاطر انجام عمل جراحی سینه خود را به ایشان بسپارند.
هدف از جراحی زیبایی سینه

زیبایی سینه نقش اثرگذاری در تناسب اندام ایفا می کند ، امروزه جراحی سینه که یکی از انواع جراحی های زیبایی است با اهداف مختلفی مورد استقبال عده کثیری از بانوان واقع شده است.

در ادامه شما را با اهداف انجام جراحی سینه آشنا می نماییم.

افزایش سایز سینه ( پروتز سینه ) : پروتز سینه برای افرادی مناسب است که به دلایل متفاوتی دچار عدم برخورداری از سایز سینه مناسب می باشند یا حتی در مواردی فاقد بافت سینه هستند.
کاهش سایز سینه ( ماموپلاستی ) : این جراحی ، گزینه مناسبی برای خانم هایی است که از بزرگی سینه های خود رنج می برند و حتی در پاره ای از موارد دچار درد در ناحیه شانه و گردن و غیره می باشند ، جراحی ماموپلاستی با کاهش سایز سینه ها در راستای برطرف نمودن آسیب های ناشی از بزرگ بودن سینه ها به بانوان کمک شایانی می کند و علاوه بر این منجر به افزایش اعتماد به نفس آن ها نیز می گردد.
بالاکشیدن یا لیفت سینه ( ماستوپکسی ) : جراحی لیفت سینه ، جهت اصلاح شل شدگی و افتادگی سینه بانوانی است که به دلایلی چون بارداری و شیردهی و کاهش وزن چشمگیر ، دچار این معضل شده اند. عمل ماستوپکسی ، موجب بالا رفتن سینه ها و تناسب اندام فرد می گردد.
جراحی ترمیمی سینه : جراحی ترمیمی سینه ، برای آن دسته از بانوانی که طی درمان سرطان سینه ، نسج سینه خود را از دست داده اند انتخاب خوبی است. بدین نحو که در این جراحی می توان از طریق جایگذاری پروتز سینه اقدام به رفع این مشکل نمود و اعتماد به نفس از دست رفته فرد را به وی بازگرداند.

مراقبت های بعد از جراحی سینهبهترین جراح سینه مشهد

مرحله اول ، تحت بررسی قرار دادن بیمار به منظور پایداری علائم حیاتی پس از ریکاوری بعد از عمل می باشد.
در مرحله بعدی می بایست جراح متخصص ، تمامی توصیه های اکید در ارتباط با نحوه مصرف صحیح داروها ، مراقبت از زخم ها و غیره را مجددا برای بیمار ذکر نماید و بیمار نیز در رعایت توصیه های مذکور دقت لازم را بکار گیرد.
توصیه می شود تا 24 ساعت ابتدایی پس از جراحی سینه ، شخصی به عنوان همراه در کنار شما باشد تا در صورت مواجهه با سرگیجه و حالاتی از این قبیل از شما مراقبت نماید.
بهتر است رژیم غذایی خود را با مایعات شروع کنید و در هفته های آغازین پس از جراحی سینه از خوردن غذاهای چرب و پرنمک خودداری نمایید ، چرا که مصرف این نوع غذاها موجب تشدید تورم می گردد.
مصرف آب به میزان زیاد ، میوه ، سبزیجات تازه و مواد غذایی حاوی فیبر را جهت پیشگیری از ابتلا به یبوست در برنامه غذایی خود بگنجانید.
به منظور تسریع روند بهبودی و کاهش سریع تر تورم و کبودی ناشی از عمل ، آناناس تازه و ویتامین ث مصرف کنید.
تا 4 هفته از مصرف الکل و سیگار خودداری نمایید.
مصرف داروهای مسکن از قبیل آسپرین و غیره به دلیل مختل نمودن انعقاد خون ، حداقل از 2 هفته قبل از عمل ممنوع می باشد.
طی ماه های ابتدایی پس از جراحی از پوشیدن لباس های جذب و تنگ بپرهیزید.
از انجام فعالیت های سنگین ورزشی و بلند کردن اجسامی با وزن بیش از یک کیلوگرم تا زمان رسیدن به بهبودی خودداری نمایید.

بیمارانی که جراحی سینه انجام داده اند می توانند با رعایت مراقبت هایی که ذکر شده فرآیند بهبودی خود را به خوبی به اتمام برسانند و نتایج قابل قبولی از این جراحی کسب نمایند.