19 فوریه 2020
فوریه 19, 2020

بهترین جراح پلک

0 دیدگاه

بهترین جراح پلک

جراحی زیبایی پلک یا بلفاروپلاستی یکی از رایج ترین عمل های جراحی زیبایی چهره است. به طور کلی این جراحی یک روش درمان بی خطر و موثر می باشد که اگر توسط بهترین جراح پلک انجام شود نتایج شگفت انگیزی در پی خواهد داشت. ( جراح پلک تهران )

بلفاروپلاستی با پلک بالا و پایین سروکار دارد. در پلک بالا ، روی منطقه بین ابرو و مژگان متمرکز می شود و برای پلک پایین بر ناحیه بین مژگان و گونه تمرکز دارد.

در اصل این عمل زیبایی برای از بین بردن پوست اضافی و چین و چروک و محکم کردن ماهیچه و همچنین برداشتن چربی های اضافه زیر پوست پلک ها انجام می گردد.
تغییر ناحیه اطراف چشم

نحوه تغییر بهترین جراح پلک پلک ها پیچیده است. تغییرات پوستی اغلب اولین علائم هستند. با افزایش سن ، الیاف الاستیک درون بافت های پوست از بین می روند که منجر به کم شدن مقاومت آن ها شده و ظاهری آویزان به پوست می دهند. با شل شدن پوست، عضله زیرین آن توان خود را از دست می دهد.

یک عامل تشدید کننده مهم ، جابجایی چربی حفره چشم است. این چربی به طور معمول توسط سپتوم مداری چشم حفظ می شود ، اما با گذشت زمان ضعیف شده و چربی حرکت می کند و باعث ایجاد برآمدگی هایی در قسمت داخلی پلک بالا و همچنین زیر پلک پایین می گردد.

ویژگی بارز پلک های پژمرده و پیر ، از بین رفتن حجم آن است. چهره های جوان حجم مناسبی دارند که با افزایش سن این حجم از بین می رود و باعث ایجاد خطوط و حفره ها و گاهی اوقات لاغری صورت می شود.

اگرچه وقوع همه این تغییرات با افزایش سن طبیعی است ؛ اما سیگار کشیدن ، قرار گرفتن در معرض آفتاب و عوامل ارثی روند آن را تسریع می کند.
مشاوره و معاینه قبل از جراحی پلک

وقتی شما برای اولین بار بهترین جراح پلک را ملاقات می کنید ، او اطلاعات کامل و مفصلی از سوابق پزشکی شما می گیرد و همچنین در مورد اهدافی که برای عمل جراحی پلک خود دارید با شما صحبت می نماید.

همچنین به شما توصیه می شود که نتایج مورد انتظار باید واقع بینانه بوده و دستیابی به آن امکان پذیر باشد.

جنبه اساسی مشاوره با بهترین جراح پلک ، ارزیابی عکس های قدیمی تر برای اطمینان از این است که عمل جراحی ، متناسب با ویژگی های چهره شما انجام شود و اطمینان حاصل گردد که بعد از عمل هنوز هم مانند خودتان به نظر می رسید.

شما همچنین معاینه کاملی از چشم ها ، پلک ها و همچنین پوست صورت و بافت های زیرین آن خواهید داشت تا اطمینان حاصل شود که جراحی پلک ، سلامت و یکپارچگی چشمان تان را به خطر نمی اندازد.

اگر افتادگی پلک یا ابرو وجود داشته باشد ، این مورد در نظر گرفته می شود و ممکن است لیفت ابرو یا جراحی پتوز به شما توصیه گردد.

بهترین جراح پلک ، معمولاً قبل از هر عمل جراحی با بیمار خود صحبت می کند تا او درک روشنی از ماهیت جراحی ، دوره بعد از عمل ، نتایج و خطرات احتمالی آن داشته باشد.

همچنین در جلسه مشاوره ، بیمار می تواند سوالاتی که در مورد جراحی پلک دارد از پزشک خود بپرسد.
چرا عمل جراحی بلفاروپلاستی انجام می شود ؟

بلفاروپلاستی بهترین جراح پلکممکن است به خاطر هر یک از دلایل زیر انجام گردد :

ظاهر خسته چشم ها و صورت ، شایع ترین دلیل انتخاب بیماران برای جراحی بلفاروپلاستی است. سنگینی پلک ها و تورم کیسه های زیر چشم ظاهری خسته به چهره می دهد.

ممکن است ظاهر پلک ها نامتقارن باشند و بلفاروپلاستی برای بهبود تقارن آن ها انجام شود.

افتادگی پلک فوقانی می تواند مانع دید گردد بنابراین بلفاروپلاستی برای از بین بردن این انسداد و بهبود بینایی انجام می شود.

چندین بیماری دیگر مانند بیماری چشم تیروئید وجود دارد که برای بازگرداندن ظاهر طبیعی چشم ها نیاز به عمل جراحی بلفاروپلاستی دارد. این نوع جراحی بسیار تخصصی است و باید توسط بهترین جراح پلک انجام شود.
جراحی بلفاروپلاستی پلک چگونه انجام می گردد ؟

برای انجام انواع جراحی های بلفاروپلاستی ، تجربه و تخصص زیادی لازم است.

جراحی پلک بالا ( بلفاروپلاستی پلک فوقانی ) :

بلفاروپلاستی پلک فوقانی عملی است که دارای بهبودی سریع می باشد. اما برش بلفاروپلاستی نیاز به اندازه گیری و علامت گذاری دقیق دارد.

پس از برش ، مقادیر مشخصی از پوست ، ماهیچه های زیرین و چربی برداشته می شود یا اگر در زیر پلک فوقانی حفره ای از قبل وجود داشته باشد ، می توان این بافت ها را برای پر کردن این حفره ها استفاده نمود.

پس از این کار بهترین جراح پلک با استفاده از بخیه های قابل جذب محل برش را می بندد.

جراحی پلک پایین ( بلفاروپلاستی پلک تحتانی ) :

بلفاروپلاستی پلک تحتانی یک جراحی حساس تر است که نیاز به برش در زیر خط مژگان دارد. از طریق این برش پوست ، ماهیچه و چربی اضافی خارج می گردد.

گاهی اوقات ، به ویژه برای بیماران جوان ، مسئله اصلی نماندن اثر جراحی پلک پایین است. در این موارد از روش transconjunctival استفاده می گردد که در آن برش از داخل پلک زده می شود.

همچنین برای بستن محل برش از بخیه های جداشونده یا چسب استفاده می گردد ، به این معنی که در برخی مواقع ، نیاز به زدن بخیه نیست.

بهترین جراح پلک توصیه خواهد کرد که کدام روش برای شما مناسب تر است.

جراحی بلفاروپلاستی اغلب تحت بی حسی موضعی انجام می شود. اما در صورتی که عمل های جراحی دیگری در کنار این عمل جراحی لازم باشد آن گاه ممکن است پزشک ، بیهوشی عمومی را در نظر بگیرد.
آماده سازی قبل از عمل جراحی بلفاروپلاستی

بهترین جراح پلک بهترین جراح پلکممکن است در مورد هرگونه خشکی یا آبریزش چشمان از شما سوال کند و در صورت وجود مشکل در عملکرد غده اشک چشم ، آزمایش های بیشتری درخواست نماید.
به طور کلی ، کلیه بیماران باید 7 ساعت قبل از عمل از خوردن مواد غذایی و مایعات پرهیز کنند و از استعمال سیگار خودداری نمایند.
همچنین در روز عمل ، هیچ گونه مواد آرایشی روی صورت و چشمان وجود نداشته باشد.
همه بیماران باید پیشاپیش در مورد چگونگی بازگشت به خانه فکر کنند و بدین منظور ترتیبی اتخاذ شود که یک نفر بتواند شما را تا خانه همراهی نموده و برای یک شب مراقب تان باشد.
بهترین جراح پلک در مورد سوابق پزشکی ، از جمله داروهایی که مصرف می کنید ، آلرژی ، عادت به سیگار کشیدن ، جراحی قبلی و موارد دیگر سوال خواهد کرد.
از بیمارانی كه آسپرین یا سایر داروهای ضد التهاب غیر استروئیدی مانند ایبوپروفن یا ولتارول مصرف می کنند ، خواسته می شود که مصرف این داروها را به مدت 2 هفته قبل از عمل قطع نمایند.
اگر مصرف این داروها برای درمان بیماری های قلب ضروری باشد بیمار باید با پزشک قلب و جراح پلک در این مورد صحبت نماید.
همچنین به بیماران آموزش داده می شود که سیگار را برای مدت معینی قبل و بعد از عمل ترک نمایند.

پروفسور محسن بهمنی کشکولی ، فوق تخصص جراحی چشم و بهترین جراح پلک تهران می باشند. شما می توانید به منظور انجام اعمال زیبایی و درمانی پلک به ایشان مراجعه نموده و بهینه ترین خدمات را دریافت نمایید.