17 مه 2020
می 17, 2020

تزریق بوتاکس

0 دیدگاه

تزریق بوتاکس

تزریق بوتاکس : پوست ، خاصیتی کشسانی دارد که مانع از پدید آمدن چین و چروک می گردد ؛ اما به تدریج و با افزایش سن ، خاصیت خود را از دست داده و بدین ترتیب شاهد بروز چین و چروک ها خواهیم بود. ( جوانسازی پوست در اهواز )

روش های بسیاری جهت رفع چین و چروک های پوستی ، وجود دارد که یکی از آن ها تزریق بوتاکس می باشد ؛ در این روش بوتاکس ( بوتاکس ، نام اختصاری سم تولید شده توسط باکتری کلستریدیوم بوتولینوم است. ) به ماهیچه مورد نظر تزریق شده و به اصطلاح ماهیچه فلج می گردد و در نهایت چین و چروک ها برطرف شده و چهره افراد نیز بسیار جوان تر به نظر می رسد.

این روش از جوانسازی پوست ، به تاییدیه سازمان غذا و داروی آمریکا رسیده است.

تزریق بوتاکس ، مانع از انقباض عضلات شده و بدین ترتیب از بروز چین و چروک جلوگیری می کند و سبب رفع چین و چروک های قبلی نیز می شود.

یکی از نکات بسیار مهم در رابطه با تزریق بوتاکس ، در این باره است که این روش تاثیر به سزایی در رفع چین های دینامیک ( منظور از چین های دینامیک ، چین و چروک هایی می باشد که در حال حرکت ایجاد می شوند. ) دارد.

از کاربرد تزریق بوتاکس ، می توانیم به مواردی که در ذیل ذکر شده اند ، اشاره کنیم :

رفع خطوط پیشانی
رفع خط اخم
رفع چین و چروک های اطراف نواحی چشم ، دهان و غیره
بالا رفتن گوشه خارجی ابرو
بهبود پوست پرتغالی
كاهش تعريق زير بغل
ماندگاری بوتاکس

ماندگاری این روش از جوانسازی پوست ، با توجه به پارامترهای بسیاری در هر فرد متغیر می باشد ؛ اما در حالت کلی به منظور دریافت نتایج دائمی از این روش باید به طور مجدد تزریق انجام گیرد ؛ در غیر این صورت به تدریج پوست به حالت قبل از درمان بازمی گردد.

هزینه تزریق بوتاکس

جهت کسب اطلاعات در رابطه با هزینه تزریق بوتاکس ، باید به متخصص پوست مراجعه نمایید.