24 فوریه 2020
فوریه 24, 2020

جراحی بینی استخوانی

0 دیدگاه

جراحی بینی استخوانی

اغلب افرادی که دارای بینی های استخوانی می باشند دارای عارضه برآمدگی بر روی پل بینی هستند که به منظور برداشتن این قوز دست به عمل جراحی بینی استخوانی خود می زنند.

بینی استخوانی در واقع به بینی هایی گفته می شود که دارای پوست ظریف و نازک بوده و از استخوان مستحکم و قوی برخوردار هستند. ( جراح بینی رشت )

انواع مدل های جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی بینی طبق سه مدل امکان پذیر بوده که هر یک را مختصرا توضیح می دهیم:

عمل بینی طبیعی : مدلی که طی آن تیغه بینی صاف و نوک بینی با لب زاویه 90 تا 95 درجه می سازد.
مدل جراحی بینی فانتزی : این مدل که به مدل بینی عروسکی نیز شهرت دارد همانطور که از اسمش پیداست دارای قوس زیاد بر روی تیغه بینی بوده به طوریکه نوک بینی فرد اصطلاحا سربالا می شود. زاویه ای که نوک بینی با لب در این مدل می سازد عموما بین 100 تا 105 درجه می باشد.
جراحی بینی نیمه فانتزی : بینی نیمه فانتزی در واقع مدلی بین طبیعی و فانتزی بوده و تیغه بینی نه کاملا صاف و نه دارای قوس بسیار زیاد است. در این مدل یک قوس متناسب ایجاد شده و نوک بینی زاویه 95 تا 100 درجه با لب بیمار خواهد داشت.
جراحی بینی استخوانی

بهترین مدل عمل بینی استخوانی
بینی های استخوانی به دلیل وجود دو ویژگی ظرافت پوستی و استحکام اسکلتی که دارند می توانند در تمامی مدل های عمل بینی نتیجه ای رضایت بخش و مطلوب داشته باشند. چرا که استخوان محکم این امکان را به جراح بینی می دهد که نسبت به ایجاد تغییرات بر روی تیغه بینی محدودیتی نداشته و بتواند آن را به راحتی صاف یا قوس دار کند. از طرفی نازکی پوست نیز از این جهت مزیت محسوب می گردد که تغییرات به وجود آمده به طور واضح از زیر آن آشکار خواهد بود.

بنابراین هر یک از مدل های جراحی بینی استخوانی چه فانتزی باشد یا نیمه فانتزی یا حتی طبیعی ، همگی از مواردی هستند که اگر توسط بهترین جراح بینی که دارای مهارت و تجربه بالا است ، انجام پذیرد مطمئنا در نهایت با یک بینی زیبا و دلخواه مواجه خواهید شد.

جراحی بینی استخوانی مردانه و زنانه
در بانوان و آقایانی که دارای بینی های استخوانی هستند، اغلب خانم ها تمایل بیشتری برای عمل بینی استخوانی عروسکی دارند و آقایان به طور معمول مدل عمل بینی استخوانی طبیعی را ترجیح می دهند.

هزینه جراحی بینی استخوانی
چنانچه از متقاضیان جراحی بینی استخوانی هستید و می خواهید از هزینه آن آگاهی یابید ، باید پس از انتخاب یک جراح زیبایی بینی ماهر و مطمئن به مطب وی مراجعه نموده و روند معاینات و جلسه مشاوره را طی بفرمایید سپس می توانید نسبت به هزینه جراحی بینی استخوانی طبیعی یا فانتزی و نیمه فانتزی آگاهی لازم را کسب نمایید.