24 فوریه 2020
فوریه 24, 2020

جراحی بینی سمنان

0 دیدگاه

جراحی بینی سمنان

جراحی بینی سمنان : در حال حاضر جراحی بینی ، در صدر جراحی های زیبایی صورت قرار گرفته و طرفداران بسیاری اعم از زن و مرد دارد ؛ چرا که کوچکترین ایراد در بینی می تواند زیبایی کل چهره را تحت تاثیر قرار دهد ، از این رو شاهد روزافزون تعداد افرادی هستیم که تصمیم به انجام جراحی بینی می گیرند. ( جراح بینی سمنان )

هنگامی که افراد تصمیم به انجام جراحی زیبایی بینی می گیرند ، اولین و مهم ترین اقدامی که باید انجام دهند ، انتخاب جراح بینی می باشد ؛ آن ها باید جهت دریافت نتیجه مطلوب از جراحی زیبایی بینی ، به بهترین جراح بینی که در این زمینه تجربه و مهارت بسیاری دارد ، مراجعه نمایند ؛ برای مثال جهت انجام جراحی بینی سمنان ، باید به بهترین جراح بینی در سمنان مراجعه کنند.

جراحی بینی سمنان

دکتر پریا حامدی ، جراح و متخصص گوش و حلق و بینی ، جراح پلاستیک سر و گردن می باشند که تجربه و مهارت بسیاری در انجام جراحی زیبایی بینی ، دارند ؛ جهت مشاهده نمونه کارهای ایشان می توانید به صفحه اینستاگرام یا گالری تصاویر سایت شان مراجعه نمایید.
انواع روش های جراحی بینی

برای انجام جراحی زیبایی بینی دو روش تحت عنوان های جراحی بینی باز و بسته وجود دارد ، بارزترین تفاوت میان این دو روش در نواحی ایجاد برش می باشد ؛ این دو روش نسبت به یکدیگر ارجعیت نداشته و با توجه به شرایط بیماران توسط جراح بینی انتخاب می شوند.
جراحی بینی بازجراح بینی

برای انجام جراحی بینی به روش باز ، نیاز به ایجاد برش در ناحیه کلوملا ( ناحیه میانی حفره های بینی ) می باشد و جراح بینی پس از بلند کردن پوست بینی ، اقدام به اعمال اصلاحات مورد نیاز می کند.
جراحی بینی بسته

برای انجام جراحی بینی به روش بسته ، نیاز به ایجاد هیچ گونه برش در سطح خارجی پوست بینی نمی باشد ؛ چرا که تمامی برش ها در این روش از جراحی بینی داخلی بوده و در ناحیه درونی حفره های بینی ایجاد می گردند.
هزینه جراحی بینی

قیمت جراحی بینی ، با توجه به پارامترهای گوناگون متغیر می باشد ، از این رو نمی توان قیمت مشخصی برای آن تعیین کرد ؛ کسانی که قصد آگاهی از هزینه جراحی زیبایی بینی را دارند ، باید به جراح بینی مراجعه نمایند ؛ پس از انجام معاینات مورد نیاز هزینه عمل زیبایی بینی توسط جراح بینی مشخص می گردد.