24 فوریه 2020
فوریه 24, 2020

جراحی بینی نیمه فانتزی

0 دیدگاه

جراحی بینی نیمه فانتزی

جراحی بینی نیمه فانتزی : اغلب افرادی که قصد انجام جراحی بینی را دارند ، علاقمند به داشتن بینی ای شیک و زیبا هستند که به خوبی به روی صورت بنشیند و با سایر اجزای صورتشان هارمونی و تناسب داشته باشد. اما از کجا بفهمیم که کدام یک از مدل های بینی متناسب با صورت ماست و به زیبایی بیشتر چهره ما کمک می کند؟ به طبع بدون داشتن آگاهی از همه انواع مدل های بینی نمی توانیم به نتیجه برسیم. از این رو در ادامه به توضیح هر یک از مدل های بینی خواهیم پرداخت. ( جراح بینی شهرضا )

انواع بینی
بینی فانتزی
بینی نیمه فانتری
بینی طبیعی
جراحی بینی نیمه فانتزی

بینی نیمه فانتزی چیست و چه خصوصیاتی دارد ؟
در واقع بینی نیمه فانتزی حالتی مابین بینی فانتزی و طبیعی را داراست. به این صورت که پل بینی نیمه فانتزی تا حدودی صاف بوده اما در قسمت نوک آن انحنا و قوس ظریف و کوچکی ایجاد می شود. بسیاری از افراد هستند که می خواهند مشخص باشد که جراحی زیبایی انجام داده اند و در عین حال علاقمند به قوس زیاد بینی فانتزی هم نیستند ؛ از این رو اقدام به جراحی بینی نیمه فانتزی می کنند. در واقع در بینی نیمه فانتزی فاصله نوک بینی تا لب بالا حدود 95 الی 100 درجه می باشد.

لازم به ذکر است غالبا این جراحی به روی بینی استخوانی انجام می شود و بینی های گوشتی به دلیل ضخامت بیشتر پوستشان ، در این زمینه محدودیت دارند. همچنین معمولا این جراحی تنها برای خانم ها انجام خواهد شد.

بینی طبیعی
در این جراحی ایرادات بینی برطرف شده و با توجه به سایر اجزای صورت کوچک می شود. اما در بینی طبیعی هیچ قوسی در پل بینی ایجاد نشده و نوک بینی سر بالا نیست. در واقع در بینی طبیعی فاصله نوک بینی تا لب حدود 90 الی 95 درجه می باشد. جراحی بینی طبیعی بیشتر برای آن دسته از عزیزانی مناسب است که دوست ندارند بینی و حالت صورتشان از حالت طبیعی خارج شود. برای انجام جراحی بینی طبیعی هیچ محدودیتی وجود نداشته و همه افراد با هر سن و جنسیت و هر نوع بینی گوشتی و استخوانی می توانند اقدام به انجام آن نمایند.

جراحی بینی نیمه فانتزی

بینی نیمه فانتزی
جراحی بینی فانتزی یکی از مدل های پرطرفدار است و بسیاری از خانم ها که قصد عروسکی یا فانتزی شدن بینی خود را دارند دست به انجام آن خواهند زد. انجام این جراحی نیازمند دقت و ظرافت بالای جراح است چرا که در صورت بروز کوچک ترین خطا می تواند مشکلاتی برای بیمار به ارمغان آورد. به عنوان مثال چنانچه بینی بیش از حد کوچک یا سربالا شود ممکن است منجر به بروز مشکلات تنفسی گردد. بنابراین بیمار باید علاوه بر انتخاب جراح بینی خوب ، انتظار معقولی از ایشان داشته باشد.

لازم به ذکر است جراحی بینی فانتزی تنها به روی بینی استخوانی انجام می شود و به هیچ عنوان برای آقایان یا افرادی که دارای بینی گوشتی هستند انجام نخواهد شد.

در بینی فانتزی فاصله نوک بینی تا لب بالا بین 100 تا 105 درجه می باشد.

هزینه جراحی بینی نیمه فانتزی
هزینه این جراحی پس از بررسی و معاینه توسط جراح بینی مشخص خواهد شد