24 فوریه 2020
فوریه 24, 2020

جراحی بینی گوشتی

0 دیدگاه

جراحی بینی گوشتی

در جراحی بینی گوشتی افرادی که دارای بینی هایی با پوست ضخیم و اسکلت ضعیف هستند ، تحت جراحی بینی قرار گرفته و تغییرات و اصلاحات مورد نیاز بر روی آن انجام می شود.

عمل بینی های گوشتی که ضخامت پوست آن ها به دلیل وجود غدد چربی زیر پوست می باشد ، نسبت به بینی های گوشتی که بافت پوستی ضخیم دارند به مراتب آسان تر می باشد. ( جراح بینی مشهد )

با توجه به حساسیتی که در عمل جراحی بینی های گوشتی وجود دارد حتما باید درانتخاب بهترین جراح بینی نهایت دقت و تلاش خود را داشته باشید و نزد جراح بینی بروید که از مهارت و تجربه کافی در این زمینه برخوردار بوده و تجربه عمل بینی گوشتی را در موارد متعدد دارا باشد.

عمل بینی گوشتی فانتزی
وجود این موضوع که غضروف بینی های گوشتی از استحکام کافی برخوردار نمی باشد ، عمل بینی گوشتی فانتزی ( عروسکی ) را با مشکل مواجه می کند چرا که مدل بینی عروسکی به گونه ای است که روی تیغه بینی قوس زیادی ایجاد می گردد و ظرافت استخوان بینی های گوشتی برای ایجاد این قوس محدودیت ایجاد می کند. از طرفی ضخامت موجود در پوست پوشیده شده روی اسکلت بینی های گوشتی نیز امکان نمایش تغییرات ایجاد شده ( قوس ) را سخت تر می کند.

با توجه به مطالب گفته شده در فوق ، مدل فانتزی یا عروسکی مناسب بینی های گوشتی نمی باشد.

جراحی بینی گوشتی با لیزر
این روز ها جملاتی همچون ” عمل بینی گوشتی بدون جراحی ” یا ” عمل بینی گوشتی بدون بیهوشی و خونریزی ” بسیار به چشم می خورد و از آنجایی که تمایل به رسیدن به زیبایی بدون استفاده از متدهای تهاجمی از خواسته های هر کسی است بنابراین بسیاری افراد به دنبال فهمیدن این مسئله هستند که آیا جراحی بینی گوشتی با لیزر امکان پذیر است یا خیر؟

در پاسخ به این مطلب باید گفت لیزر به هیچ عنوان توانایی ایجاد اصلاحات بر روی اسکلت بینی را نداشته و عمل بینی با لیزر تنها یک فریب تبلیغاتی است.

هزینه عمل بینی گوشتی
چنانچه از افرادی هستید که بینی گوشتی داشته و قصد اقدام برای عمل بینی خود را دارید ابتدا بهتر است بدانید با توجه به اینکه عمل جراحی بینی از انواع عمل های زیبایی محسوب می شود بنابراین شامل بیمه نمی گردد. اگر می خواهید نسبت به هزینه عمل بینی گوشتی مطلع شوید باید پس از یافتن بهترین جراح بینی گوشتی به مطب وی رفته و معاینه حضوری انجام دهید سپس می توانید نسبت به قیمت عمل بینی گوشتی خود آگاهی کسب نمایید.