اعطای نمایندگی، یک کسب و کار هوشمندانه و منحصر به فرد

تحلیل یک کسب و کار هوشمندانه، اعطای نمایندگی یکی از جامع ترین مراکز خدماتی و فروشگاهی کشور. امروزه اکثر خبر ها و نگاه ها به سمت کسب و کارهای غربی و خارجی است و کم ندیدیم و نشنیدیم اخباری را که در مورد اخذ نمایندگی برندهایی مانند آمازون، eBay، سونی، هیوندای، پاناسونیک و … است که نگاه ها را از دریافت نمایندگی برند ها و کسب و کار های نوپا و حتی کهنه کار ایرانی نیز دور میکند. این بار تصمیم گرفتیم تا برخلاف سایر اخبار منتشره به کمک آن دسته از کسانی بشتابیم که در انتخاب و راه اندازی یک کسب و کار مناسب و اخذ نمایندگی معتبر و در عین حال ماندگار مردد اند.

اعطای نمایندگی،گرفتن نمایندگی،دریافت نمایندگی هایپراستار

نحوه دریافت نمایندگی هایپر مارکت

راه اندازی هر کسب و کار به سه منبع اساسی احتیاج دارد که از آن تحت عنوان مثلث کسب و کار یاد می شود، ” منبع مالی” ” منابع انسانی” و ” منبع ایده و یا فرصتی سودآور” که پیش نیاز های راه اندازی یک کسب و کار مستقل هستند.

کسب و کاری هوشمندانه به نظر میرسد که با حداقل منابع مالی، استفاده ی بهینه از منابع انسانی از فرصتی سود آور و ترجیحا انحصاری بهره ببرد و در عین حال کمترین اثر پذیری را از تغییر شرایط اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی جامعه داشته باشد.

سالانه موسسات و کارشناسان بسیاری وقت خود را صرف مطالعه و بررسی کسب و کار های موفق و سود آور می کنند. بررسی گزارشات منتشر شده از این منابع نشان میدهد
یکی از کسب و کار های پرسود و موفق بر اساس تحقیقات بازار که اخیرا نیز با استقبالی بیش از پیش مواجه شده، نمایندگی مراکز جامع فروشگاهی و خدماتی و به اصطلاح نمایندگی هایپر مارکت ها هستند.

اخذ نمایندگی،دریافت نمایندگی,اعطای نمایندگی

اعطای نمایندگی، یک کسب و کار هوشمندانه و منحصر به فرد

ابتدا قصد داریم بررسی کنیم نتایج این گزارشات تا چه اندازه صحت دارد و چگونه است که نمایندگی هایپر مارکت ها در دسته ی کسب و کار های سودآور قرار دارند؟

مراکز نمایندگی های هایپر مارکت به دلیل پوشش دهی چند رسته ی مختلف کالایی این امکان را به مشتریان خود می دهند که با صرفه جویی در وقت و هزینه ی خود بصورت یکجا بخش قابل توجهی از نیاز های اساسی خود را تهیه کنند و بدلیل بالا بودن تعداد اقلام مختلف کالایی خریداری شده توسط مشتری و سود 5 تا 35 درصدی فروش اقلام قابل عرضه در این مراکز بالطبع میزان سود فروشگاه نسبت به فروشگاه های کوچک و مجزا از هم بیشتر خواهد شد، این مراکز فروشگاهی و نمایندگی ها به دلیل اینکه چند رسته ی صنفی کالا و خدمات را می توانند بصورت یک جا به مشتری ارائه دهند طبیعتا انتخاب بهتری برای انجام خرید بوده و نسبت به فروشگاههای کوچک و مینی مارکت ها مشتریان بیشتری خواهند داشت.

هر چند راه اندازی نمایندگی هایپر مارکت بدلیل سختی در فراهم سازی امکانات مورد نیاز و هزینه ی اولیه ی بالایی که دارد برای عموم اغلب در حد یک رویا باقی مانده است اما این امکان نیز وجود دارد که بتوان با راهکار های علمی و اصولی و ترکیب خلاقیت با فناوریهای روز، با هزینه های معقول تر و آسان تر از آنچه که به نظر میرسد، این مراکز عظیم و فروشگاهی و خدماتی را ایجاد کرد و نمایندگی معتبر از هایپر مارکت را دریافت کرد.

در گام بعد باید بررسی کنیم برای ایجاد یک نمایندگی هایپر مارکت چه راههایی پیش روی ماست برای شروع دو سوال پیش روی ماست. از صفر شروع کنیم یا از پشتوانه ی تجربی و اعتباری برند های مطرح کمک بگیریم؟

اعطای نمایندگی،گرفتن نمایندگی،دریافت نمایندگی هایپراستار

مراکز نمایندگی های هایپر مارکت

خودمان بصورت مستقل نمایندگی هایپر مارکت ایجاد کنیم یا از برند های مطرح و صاحب نام کمک بگیریم؟

اگر از افراد حرفه ای و با تجربه سوال کنید قطعا به شما پاسخ می دهند که اگر در ابتدای کارید و یا می خواهید کسب و کاری جدید با اخذ نمایندگی معتبر راه اندازی کنید بهتر است با پشتوانه و زیر ساخت مناسب شروع کنید و به اصطلاح همان تحت برند کار کنید برندی که از پشتوانه ی فنی، حقوقی و تجاری خوبی برخوردار باشد و بتوانید با سازو کاری که منبع برند، در اختیارتان میگذارد با سرعت بیشتری در مسیرتان به سمت شناخته شدن پیش بروید.

باید به دنبال دریافت نمایندگی برندی باشید که در بین عموم از جایگاهی مطلوب برخوردار بوده و رضایت مشتری و کیفیت خدمات مجموعه را در اولویت قرار داده و رضایت مشتری را به منافع شخصی خود ترجیح دهد. این برند حتما باید از تیمی متخصص در امر پشتیبانی و گردآوری بروز ترین راهکارهای فنی و تبلیغاتی برخوردار باشد، تا با ارائه ی جدیدترین راهکارهای بازاریابی و تبلیغاتی روز بتواند به موفقیت هر چه بیشتر شما کمک کند.